AS Řím chce udržet Smallinga i Mchitarjana

AS Řím udělá v létě vše pro to, aby v kádru udržel záložníka Henricha Mchitarjana i obránce Chrise Smallinga. Především s druhým jmenovaným to ale jednoduché nebude. 

AS Řím chce udržet Smallinga i Mchitarjana

Chris Smalling i Henrich Mchitarjan odvádějí v Římě velmi dobrou práci a vedení Vlků by rádo z hostování udělalo u obou hráčů trvalý přestup.

Pro SkySports News to potvrdil šéf AS Paulo Fonseca. "Chris je skvělý, skvělý muž a také skvělý, skvělý profesionál. Přizpůsobil se italskému fotbalu skutečně rychle, bylo to pro něj velmi snadné. Je to chlapec, kterého v klubu všichni milují, protože je skvělý profesionál," pochválil svého svěřence.

"Chtěl bych, aby Chris zůstal. Mluvíme spolu. Nevím, jestli to bude možné kvůli Manchesteru United, ale já bych jeho setrvání chtěl, neboť je velmi důležitý."

Smalling odehrál v této sezóně šestadvacet utkání a na začátku tohoto týdne odhalil, že je otevřen prodloužení svého pobytu v hlavním italském městě. Manchester United nicméně chce Smallingův návrat a přestup tak rozhodně jednoduchý nebude.

To v případě Mchitarjana je situace jednodušší. "Mkhi během této sezóny bojoval se zraněním, ale nyní se vrátil a ihned prokázal svou kvalitu. Uvidíme. Je to vynikající hráč a já bych jej měl také velmi rád v našem týmu natrvalo," dodal Fonseca. 

Mchitarjan odešel v létě do AS z Arsenalu a londýnský celek zájem o návrat v této chvíli příliš nemá. V tomto případě se tak na konci sezóny arménský záložník pravděpodobně stane hráčem římských Vlků.