Odveta proti Atlétiku bude bez Hendersona, chybět bude do poloviny března

Jeden z aspirantů na ocenění pro nejlepšího hráče sezóny v Premier League Jordan Henderson si od fotbalu odpočine zřejmě až do poloviny března. 

Odveta proti Atlétiku bude bez Hendersona, chybět bude do poloviny března

Kapitán Liverpoolu Jordan Henderson letos hraje svou životní sezónu, nyní si ale od fotbalu bude muset na čas odpočinou. V závěru úterního klání Ligy mistrů proti Atlétiku Madrid si poranil stehenní sval a asi tři týdny jej na trávníku neuvidíme.

Přesto měl podle manažera Jürgena Kloppa štěstí. "Mohlo to být daleko horší. Jde o problém s hamstringem a my víme, že se v Premier League vyskytlo mnoho stejných, ale nakonec vážnějších zranění. Třeba u Harryho Kanea," řekl Klopp.

"Není to tak špatné, ale mimo bude asi tři týdny. Není to v pohodě, ale měli jsme i tak štěstí," podotkl Klopp s tím, že výměna Hendersona bude dost možná jediná změna v sestavě pro pondělní dohrávku kola proti West Hamu.

"Mohl bych provést změny, ale všichni ostatní jsou v pořádku. A od úterý do pondělí je dost času na zotavení. Je to delší pauza, než kterou obvykle máme," dodal. Místo Hendersona by měl od první minuty hrát James Milner.

Co se kapitána Reds týče, ten tedy kvůli zranění stehenního svalu vynechá již zmíněný duel proti West Hamu, hrát nebude ani proti Watfordu a Bournemouthu a týkat se jej nebudou ani pohárové zápasy proti Chelsea (FA Cup) a Atlétiku Madrid (Liga mistrů).