Rodri podtrhl mizérii West Hamu. Zachrání se Kladiváři?

Ve včerejší dohrávce 26. kola Manchester City nezaváhal a West Ham doma zdolal s přehledem 2:0. Mizérii hostů nejlépe dokumentoval záložník Rodri. 

Rodri podtrhl mizérii West Hamu. Zachrání se Kladiváři?

Třiadvacetiletý španělský středopolař ve 30. minutě otevřel skóre, připsal si svou třetí trefu v Anglii a vsítil prakticky vítěznou branku.

West Ham ale zřejmě nejvíce ponížil faktem, že sám rozdal více přesných přihrávek než celý West Ham. Zatímco Rodri poslal 178 přesných přihrávek a centrů, West Ham se za celý zápas dostal na pouhých 169 přihrávek.

Kladiváři měli míč na svých kopačkách jen 22 procent času, na branku nevystřelili a celkově si připsali jen tři střely. Není divu, že se tak aktuálně nachází až na osmnáctém místě.

A vidina záchrany je v nedohlednu. V dalších týdnech má totiž West Ham hrozivý los. V pondělí dohrává kolo na Anfield Road, poté bude následovat důležitý domácí souboj se Southamptonem.

V dalších pěti zápasech vyzvou svěřenci Davida Moyese Arsenal, Tottenham a Newcastle, doma se střetnou s Wolvesem a Chelsea. Na Kladiváře tak čekají čtyři celky bojující o poháry a Straky, které zatím taktéž nemají nic jistého. Jisté ale je, že body bude londýnský celek nyní sbírat jen velmi těžce.