Raiola vrací úder: Doufám, že Pogba není vězněm Solskjaera

Válka slov pokračuje. Mino Raiola reagoval na vyjádření Oleho Gunnara Solskjaera ohledně možného odchodu Paula Pogby do turínského Juventusu.

Raiola vrací úder: Doufám, že Pogba není vězněm Solskjaera

Mino Raiola nedávno naznačil, že by se Paul Pogba mohl vrátit do Juventusu. Na to Ole Gunnar Solskjaer reagoval, že Raiola Pogbu nevlastní.

Přesně uvedl: "Paul je náš a ne Mina." Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Raiola na Twitter napsal: "Paul není můj a určitě není ani majetek Solskjaera. Paul je Paula Pogby. Nemůžete vlastnit člověka ve Velké Británii už dlouhou dobu. A nikde jinde," sdělil útočně Raiola.

 

A ještě přitvrdl. "Doufám, že Solskjaer nechce naznačovat, že Paul je jeho vězeň. Než Solskjaer bude na cokoliv reagovat, řekl bych, že by se měl nejprve lépe informovat o obsahu toho, co bylo řečeno."

"Až dosud jsem k němu byl milý. Měl by si ale pamatovat, co Paulovi řekl v létě. Myslím, že Solskjaer může být frustrovaný z různých důvodů a nyní míchá některé problémy dohromady. Myslím, že má jiné starosti. Tedy já bych je na jeho místě měl," naznačil závěrem neurčitě.