Raiola Pogbu nevlastní, opřel se do hvězdného agenta Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer si nemyslí, že Paul Pogba po sezóně opustí Manchester United a vrátí se zpět do Juventusu. Zároveň se manažer Rudých ďáblů mírně opřel do jeho agenta. 

Raiola Pogbu nevlastní, opřel se do hvězdného agenta Solskjaer

Paul Pogba je spojen s přesunem do Juventusu, který za něj Manchesteru United nabízí Aarona Ramseyho a taktéž Adriena Rabiota.

Agent francouzského středopolaře Mino Raiola se nedávno nechal slyšet, že by Pogbovi nevadilo vrátit se do Juventusu. Manažer United Ole Gunnar Solskjaer ale s Raiolou v žádném případě nesouhlasí a v rozhovoru pro Goal.com uvedl, že Pogba se již těší na návrat na trávníky.

"Nemluvim jsem s Minem a nemám o to zájem. Paul je náš hráč a ne jeho," podotkl Solskjaer. "Samozřejmě, že bych rád řekl, že jakmile se dostane do kondice, bude dostatečně dobrý na to, aby hrál. A jsem si jistý, že Paul za nás zoufale chce znovu hrát," nepřipouští si Solskjaer možný odchod své hvězdy.

"To poslední, co hráč chce, je zranit se a to, že nemůže svému týmu přispět," dodal Nor na adresu Pogby, jenž letos odehrál pouhých sedm ligových duelů.