Henderson by měl být hráčem roku, myslí si Robertson

Je pravdou, že kapitán Liverpoolu Jordan Henderson hraje letos dost možná svou nejlepší sezónu. Obránce Andy Robertson jej dokonce vidí jako vítěze ocenění PFA Players' Player of the Year.

Henderson by měl být hráčem roku, myslí si Robertson

Předloni ocenění pro nejlepšího hráče anglické ligy získal Mohamed Salah, loni se radoval Virgil van Dijk. A je zřejmé, že potřetí v řadě se bude radovat hráč Liverpoolu. Reds totiž poprvé od roku 1990 s největší pravděpodobností získají mistrovský titul.

Adeptů na ocenění PFA Players' Player of the Year je mnoho. Od Alissona Beckera, přes Virgila van Dijka, až po Sadia Maného. Obránce Andy Robertson se ale domnívá, že zvítězit by měl kapitán Jordan Henderson.

"Je pro mě hlavním kandidátem. Občas jsme v této sezóně bojovali a byl to právě Hendo, který nás posunul kupředu," pochválil svého kapitána v rozhovoru pro SkySports News.

"Postaral se o to, abychom nebyli laxní, postaral se o množství důležitých branek či důležitých asistencí. Možná na začátku sezóny byly jeho výkony pod radarem, ale jak sezóna postupovala, neměl ve skutečnosti špatný zápas," má jasno krajní obránce Reds.

"Mám pocit, že nikdy nebyl dostatečně oceněn. Nyní získává uznání, které si zaslouží. Je to fantastický hráč, fantastický kapitán ideální model své role," doplnil Robertson. Máte podobný názor? Mohl by se Jordan Henderson skutečně stát hráčem roku v anglické Premier League?