Pogba se soustředí na návrat, Raiola už mu pomalu plánuje Juventus

Paul Pogba může být v Manchesteru United spokojený. Ale jen tehdy, pokud budou Rudí ďáblové konkurenceschopní. Alespoň to říká Mino Raiola, který už Pogbovi pomalu plánuje návrat do Juventusu. 

Pogba se soustředí na návrat, Raiola už mu pomalu plánuje Juventus

Pogba hrál naposledy na Boxing Day, poté podstoupil operaci kotníku a na trávníky by se měl vrátit až v březnu. Pro návrat dělá francouzský středopolař vše, důležité je pro něj především blížící se mistrovství Evropy. 

"Otázkou je, jestli je šťastný. Nemůžeš být šťastný, pokud nesoutěžíš o titul nebo o Ligu mistrů. Nyní se plně soustředí na zotavení, poté se s United pokusí dostat do Ligy mistrů, následně mistrovství Evropy a pak uvidíme," uvedl hráčův agent Mino Raiola.

Následně Raiola přiznal, že ve hře je především návrat Pogby do turínského Juventusu. "Itálie je pro něj druhým domovem. V Itálii se skutečně cítí doma. To je důvod, proč by návrat do Juventusu uvítal," dodal Raiola.

Ve smlouvě Francouze má být klauzule, která umožňuje Juventusu získat Pogbu zpět za sníženou cenu. Nyní je otázkou, zda se tak v létě skutečně stane.