Salah na olympiádu? Rozhodnutí zatím nepadlo

Trenér egyptské reprezentace do třiadvaceti let Shawky Gharib potvrdil, že chce Mohameda Salaha na olympijských hrách. Konečné rozhodnutí ovšem bude na hráči anglického Liverpoolu. 

Salah na olympiádu? Rozhodnutí zatím nepadlo

Olympiáda v Tokiu žádné změny nepřinese, fotbalový turnaj se znovu uskuteční s hráči do třiadvaceti let s tím, že každá reprezentace bude moci nominovat tři starší hráče.

Jasný plán už má Egypt, trenér reprezentace do třiadvaceti let Shawky Gharib potvrdil, že na turnaji chce Mohameda Salaha. "Ze tří seniorských hráčů, které povoláme, jsme se zatím shodli jen na Salahovi. A to jednoduše pro to, že patří do TOP třech hráčů na světě," uvedl Gharib s tím, že se samotným Salahem zatím nejednal.

"Zatím jsme se o tom vůbec nebavili ale, řekněme si pravdu. Aby se zúčastnil olympiády, bude potřebná iniciativa i z jeho strany," dodal.

Salah by ale v tom případě přišel o start nového ročníku Premier League a je tak zřejmé, že Liverpool bude proti. Otázkou je, jak se rozhodne sám hráč. "Zatím nepadlo žádné rozhodnutí," dodal k této situaci agent egyptského kanonýra Ramy Abbas Issa.