Adrián o svém odchodu z West Hamu: Cítil jsem se nedoceněný

Dnes již bývalý manažer West Hamu Manuel Pellegrini přiznal, že jej výkony gólmana Roberta stály místo. U Kladivářů přitom nadále mohl chytat Adrián. V Londýně se ovšem cítil nedoceněný.

Adrián o svém odchodu z West Hamu: Cítil jsem se nedoceněný

Adrián v obsáhlém rozhovoru pro oficiální stránky Liverpoolu přiznal, že měl od West Hamu na stole nabídku nového kontraktu. V Londýně se ovšem cítil nedoceněný.

"Rozhodl jsem se pro drastické rozhodnutí v podobě odchodu z West Hamu. A to i přesto, že jsem na stole měl nabídku na tříletý kontrakt. Za celou sezónu jsem ale v Premier League neodchytal jediný zápas a popravdě jsem se cítil nedoceněný," přiznal Adrián s tím, že odchod byl pro něj velmi těžký.

"Přišlo ale léto a já jsem cítil, že se blíží něco pozitivního. Zájem mělo více klubů, ale již předtím jsem věděl o zájmu Liverpoolu. Koncem července mi zavolali a řekli, že pokud k nim přestoupím, Simon Mignolet odejde. A tak se nakonec celý přestup odehrál," pokračoval španělský gólman.

Zájem byl i ve Španělsku, Adrián je nicméně velmi rád, že zvolil přesun k Liverpoolu. "Zájem měl i Real Betis, kde by to zřejmě také fungovalo. Změnili ale vedení a nebylo vůbec jisté, jakého gólmana vlastně chtějí. A nakonec získali o mnoho mladšího brankáře. Ale konečné rozhodnutí nebylo zlé, no ne?," pousmál se závěrem Adrián.

Připomeňme, že Adrián hned v úvodním kole Premier League musel nahradit zraněného Alissona a dva měsíce byl jedničkou Liverpoolu.