Coutinho má hned čtyři anglické nápadníky

Philippe Coutinho prožívá v Mnichově velmi dobrou sezónu, přesto se podle všeho vrátí do Barcelony. Ta ale nemá v úmyslu brazilského středopolaře dále držet, Coutinho tak bude k dispozici.

Coutinho má hned čtyři anglické nápadníky

Philippe Coutinho vstřelil v Bayernu šest branek, na hřišti je velmi platný a i díky němu je Bayern ve hře o ligový titul. Jenže ve výkupní klauzuli je uvedena částka 120 milionů eur. A tu i přes všechno Bayern neuhradí.

Brazilec se tak vrátí do Barcelony, která má ale v plánu Coutinha definitivně prodat. Musí totiž vyrovnat Financial Fair Play, aby se nedostala do potíží.

Podle deníku El Mundo Deportivo je ochotna prodat Coutinha za pouhých 80 milionů eur. A právě tato suma by mohla nalákat množství nápadníků.

Stejný deník nyní přišel s informací, že se o sedmadvacetiletého rodáka z Ria de Janeira zajímá Tottenham, Manchester Cty, Machester United a také Liverpool, kde Coutinho před odchodem do Španělska hrál.

Coutinho se již dříve nechal slyšet, že o přesunu do Manchesteru United neuvažuje. A to kvůli loajalitě vůči Liverpoolu. Dodejme, že Coutinha by rádo získalo i PSG.