Zahraničí se nekoná a Vaněk zůstává doma: Brno patří do ligy a doufám, že k tomu dokážu pomoci

Druholigová Zbrojovka se pochlubila informací, že v jejím kádru bude i v jarní části pokračovat produktivní středopolař Ondřej Vaněk.

Zahraničí se nekoná a Vaněk zůstává doma:  Brno patří do ligy a doufám, že k tomu dokážu pomoci

Ten měl s vedením Brna dohodu, že ho může po podzimu v případě zajímavé atraktivní nabídky uvolnit, nicméně nic konkrétního do druhého největšího města České republiky nedorazilo a explzeňský borec s minulostí v ruské Premier League podepsal na současné adrese dlouhodobý kontrakt.

"Ondra je v určitých herních činnostech nadstavbový hráč a jsme rádi, že bude i nadále součástí týmu, jehož hlavním cílem je návrat do nejvyšší soutěže," ozřejmil na webu fczbrno.cz sportovní manažer Tomáš Požár.

Oblíbenec brněnských tribun, jenž v minulosti nastupoval také za Slavii, Jablonec nebo Kayserispor, se vrátil do celku, jehož je odchovancem, loni v září a během devíti vystoupení si na své konto připsal čtyři branky a pět asistencí.

Co říká na to, že bude součástí druholigového dění také v odvetné části ročníku 2019/2020? "Brno mám v srdci a jsem tady doma, to rozhodlo. Jsem rád, že to je na delší dobu, další budoucnost teď spojím se Zbrojovkou. Klub patří do ligy a doufám, že k tomu dokážu pomoci a všichni společně tam Zbrojovku dotáhneme," uzavřel na fczbrno.cz ostřílený záložník.

Jeho agentura ISM ho v Brně zavázala do 30. června 2022.