Firmino je jedním z nejlepších útočníků na světě, soudí Kaká

Bývalý vynikající brazilský středopolař Kaká se pro SkySports News vyjádřil k tomu, koho v současné chvíli považuje za nejlepší fotbalisty na světě. 

Firmino je jedním z nejlepších útočníků na světě, soudí Kaká

Kaká je momentálně ohromen především Liverpoolem. A není divu, že za nejlepší hráče na světě považuje právě borce Liverpoolu. Na druhé straně ovšem své krajany.

"Alisson je nyní nejlepším brankářem na světě, Fabinho jedním z nejlepších záložníků a Firmino je nejlepším útočníkem na světě," řekl pro SkySports News bývalý brazilský záložník.

Firmina ovšem nejmenoval jako jediného. "Suárez je na stejné úrovni," doplňoval Kaká. "Firmino chápe své místo na hřišti, neustále mění své postavení. Nezůstává pořád jen v pokutovém území, různě mění pozice, dostává míč a vytváří celou hru," pochválil svého krajana.

Kromě něj se ale dostalo i na celý Liverpool. "Je skvělé vidět tým hrát takhle, ale je to jen jedna sezóna. Tím neříkám, že je Liverpool špatný, ale v Premier League je velmi těžké mít takový ročník. Ukazuje to ale, že Liverpool je ve velmi dobré kondici a má velmi dobrého trenéra. Jürgen je průkopnickým trenérem. Nebojí se věci měnit a zkoušet něco jiného. I díky němu a dalším trenérům je Premier League tak dobrá," dodal Kaká.