Pogba nadále usiluje o přestup, United mu vyhoví

Ani letošní sezóna nebude pro Manchester United úspěšná. V létě tak Rudí ďáblové znovu přikročí ke změnám, tou nejzásadnější bude odchod Paula Pogby. 

Pogba nadále usiluje o přestup, United mu vyhoví

Paul Pogba, který je po operaci kotníku stále na marodce, je dlouhou dobu spojován s odchodem do Realu Madrid. Taktéž se mohutně spekuluje o návratu do turínského Juventusu.

Jedno je ale velice pravděpodobné. Francouzský záložník v létě Manchester United opustí. Kontrakt totiž Pogbovi vyprší na konci příští sezóny a nezdá se, že by alespoň jedna strana měla chuť pokračovat v zatím nepříliš efektivní spolupráci. 

Brzy sedmadvacetiletý středopolař podle Manchester Evening News chce v létě United opustit a vedení klubu mu to pravděpodobně umožní.

Žádat ovšem za něj bude minimálně 150 milionů eur. S touto sumou ale zřejmě Manchester počítat nemůže. Pogba se v Anglii trápí a navíc má v posledních měsících zdravotní problémy. Rudí ďáblové se tak budou muset spokojit s nižší částkou. A pokud ne, budou riskovat, že o Francouze přijdou následně zcela bez náhrady.