Messi do Manchesteru City? Guardiola promluvil

V Barceloně to vře a Lionel Messi údajně může v červnu odejít pryč zcela zdarma. Využít toho chce mnoho velkoklubů, spekuluje se především o přesunu do Manchesteru City.

Messi do Manchesteru City? Guardiola promluvil

V průběhu několika dní se začalo mohutně spekulovat o budoucnosti Lionela Messiho v Barceloně. Množí se konflikty uvnitř týmu, katalánský velkoklub vypadl z poháru a v lize nemá boj o titul ve své moci.

Podle informací španělských médií navíc může Lionel Messi po sezóně opustit tým zcela bez náhrady, pokud si to tedy on sám bude přát.

Od té chvíle se mluví o přesunu do PSG, Interu Milán či Juventusu, kde by naprosto senzačně mohl potkat v jednom týmu s Cristianem Ronaldem.

Nejpravděpodobnější verzí z těch nepravděpodobných je poté přesun argentinského útočníka do Manchesteru City, kde by mohl obnovit spolupráci s Pepem Guardiolou.

Sám Guardiola ale jakýkoliv přesun svého bývalého svěřence odmítl. "Je hráčem Barcelony a zůstane tam. Nebudu mluvit o hráčích z jiného klubu, je mým přáním, aby tam zůstal. Osobně si myslím, že tam ukončí svou kariéru," prohlásil Guardiola na tiskové konferenci před nedělním duelem proti West Hamu.