Bale? Návrat nikdy nebyl ve hře, tvrdí agent. Velšský rychlík už nejspíš za Tottenham nenastoupí

Gareth Bale je dlouhodobě spojován s odchodem Realu Madrid, velšský rychlík byl podle mnohých médií údajně velmi blízko návratu do Tottenhamu, odkud kdysi do Realu přišel, hráčův agent ale tuto informaci popřel.

Bale? Návrat nikdy nebyl ve hře, tvrdí agent. Velšský rychlík už nejspíš za Tottenham nenastoupí

Podle něj už Bale za Tottenham nikdy nenastoupí. Reprezentant Walesu v létě téměř přestoupil do Číny, z transferu ale na poslední chvíli sešlo a Bale tak zůstal v Madridu, ačkoliv jej kouč Zidane původně nechtěl. S jeho setrváním se však smířil a Bale v Madridu nastupuje, žádnou skvělou formu však nemá.

"Gareth je v Madridu šťastný," překvapuje hráčův agent. "A buďme upřímní, málokterý klub si může dovolit takového hráče. Mohl v létě odejít kvůli penězům, ale neudělal to. Je to o jeho životě a o jeho dětech, které šťastně vyrůstají v Madridu," pokračuje. Podle něj zůstane jeho klient na San Bernabeu minimálně do roku 2022. 

Působí v Madridu už od léta 2013, kdy za rekordní sumu přestoupil právě z Tottenhamu. Jeho případný návrat ale hráčův agent odmítá. "Žádná jednání mezi Realem, Garethem a Tottenhamem v lednu neprobíhala. Bale už za Tottenham nenastoupí," překvapuje Jonathan Bennett.