Osudová chyba Solskjaera? Rashford v neděli zřejmě bude chybět

Ačkoliv Manchester United postoupil do dalšího kola FA Cupu, tlak na Oleho Gunnara Solskjaera nižší rozhodně není. V Anglii se navíc řeší jeho rozhodnutí postavit do utkání proti Wolvesu Marcuse Rashforda.

Osudová chyba Solskjaera? Rashford v neděli zřejmě bude chybět

Manchester United sice doma rozstřílel Norwich a poté přešel přes Wolves do 4. kola FA Cupu, Ole Gunnar Solskjaer si ale nemůže být jistý vůbec ničím.

Tlak na něm nadále je, z páté pozice ztrácí na čtvrtou Chelsea pět bodů a Liga mistrů je tak stále poměrně daleko. Navíc se řeší nasazení Marcuse Rashforda do již zmíněného duelu proti Vlkům

Rashford nastoupil za bezbrankového stavu v 64. minutě, už za šestnáct minut ale hřiště opouštěl. Na vině jsou zraněná záda a je velmi pravděpodobné, že anglický kanonýr kvůli tomu nezasáhne do nedělního šlágru proti Liverpoolu.

"Myslím si, že nebude připraven. Dáme mu absolutní množství času, abychom zjistili, zda bude hrát," uvedl na tiskové konferenci Solskjaer. Rashford ani dnes netrénoval a místo toho podstoupil další testy. Právě ty rozhodnou o tom, zda bude na nedělní derby připraven.