První Fernandes už je v Anglii, Gedson podepsal Kohoutům

Manchester United by měl dotáhnout přestup Bruna Fernandese, to Tottenham už slaví. Na osmnáctiměsíční hostování získal Gedsona Fernandese z Benfiky Lisabon.

První Fernandes už je v Anglii, Gedson podepsal Kohoutům

Manchester United se dlouhodobě zajímá o Bruna Fernandese ze Sportingu Lisabon a podle anglických médií by k nákupu mohlo dojít již v lednu.

Mezitím si Tottenham jednoho Fernandese pořídil, z Benfiky Lisabon dorazil na hostování na rok a půl záložník Gedson Fernandes. Jednadvacetiletý záložník má ve smlouvě i opci na trvalý přestup, v tom případě by Tottenham poslal do Portugalska 42,75 milionu liber.

Benfika souhlasila i s přestupem do West Hamu, který nabízel 33 milionů liber. Přesnou nabídku poslala Benfice i Chelsea. Ta nabízela dokonce 55 milionů liber, součástí opce ale bylo, že bude uplatněna pouze v případě, že Fernandes odehraje během hostování alespoň polovinu soutěžních utkání.

 O Fernandese stál také Lyon a AC Milán, Fernandes nicméně preferoval přestup do Anglie. A zvítězil tak Tottenham, jenž našel náhradu za zraněného Moussu Sissoka, který podstoupil operaci kolenních vazů a mimo hru bude tři měsíce.