Atlétiko chce Cavaniho. Má ale i záložní plán

Atlétiko Madrid zacílilo na Edinsona Cavaniho, po kterém začal toužit José Mourinho se svým Tottenhamem. Madridský velkoklub má nicméně i záložní plán.

Atlétiko chce Cavaniho. Má ale i záložní plán

Edinson Cavani je nejlepším střelcem PSG v historii, přesto ve Francii budoucnost nemá. Thomas Tuchel upřednostňuje Maura Icardiho a Cavani je v Paříži nespokojen.

I proto v dohledné budoucnosti změní angažmá. Již v lednu jej chce získat Atlétiko Madrid, které na delší dobu přišlo o Diega Costu. O Cavaniho stojí i Tottenham, nicméně blíže k němu mají Atleti.

Pokud by ale Cavani změnil svůj názor, chce se Atlétiko obrátit na Arsenal a francouzského útočníka Alexandreho Lacazetta. S ním se už domluvilo v létě roku 2017, k přestupu z Lyonu ale nakonec nedošlo, neboť Madrid dostal zákaz nakupovat.

Lacazette tak přestoupil do Arsenalu, kde se mu nevede vůbec špatně. Nastřílel již 42 branek, podle spekulací ale dle vedení nenaplnil svůj potenciál a Atlétiko se na něj již několikrát ptalo.

Diego Simeone by jako protihodnotu nabídl finanční odstupné a také Thomase Lemara, o kterého Arsenal stojí. I v tomto případě dodejme, že zájem o Lemara má taktéž Tottenham.