Reina ještě nepodepsal, přesto se jeho návrat do Anglie blíží

Španělská média již informovala o tom, že Pepe Reina podepsal kontrakt s Aston Villou. Prozatím jde o nepotvrzenou zprávu a Reina se na Ostrovy zatím nevrací.

Reina ještě nepodepsal, přesto se jeho návrat do Anglie blíží

Sedmatřicetiletý gólman by u nováčka anglické ligy měl nahradit zraněného Toma Heatona. V současné chvíli je náhradníkem Gianluigiho Donnarummy v AC Milán, již dříve se ale Reina nechal slyšet, že by se rád vrátil do Anglie.

V Liverpoolu prožil v letech 2005 až 2014 nejlepší období své kariéry, následně chytal v Bayernu Mnichov, Neapoli a již zmíněném AC.

Podle serveru Cadena Cope podepsal Reina ve Ville kontrakt do konce sezóny. Pokud by nováček udržel mezi elitou, smlouva by automaticky prodloužila o další rok.

Anglická média ale zprávu dosud nepotvrdila. Je nicméně velmi pravděpodobné, že se Reina skutečně do Aston Villy přesune. Připomeňme, že poslední utkání v Premier League odchytal před téměř sedmi lety. Na Anfieldu proti QPR si připsal rozlučkové čisté konto. 

V Anglii se poté naposledy představil 17. října 2017, kdy v utkání základní skupiny Ligy mistrů inkasoval proti Manchesteru City dvě branky.