Drinkwater dostane další a zřejmě poslední příležitost

Problémy s alkoholem ukončily jeho angažmá v Burnley, Danny Drinkwater nicméně dostane další a zřejmě poslední příležitost. Z Chelsea putuje na další hostování. 

Drinkwater dostane další a zřejmě poslední příležitost

Od jeho fantastické sezóny v Leicesteru a následném přestupu do Chelsea to jde s Dannym Drinkwaterem od desíti k pěti. V Londýně se do základní sestavy nepropracoval, navíc začal mít potíže s alkoholem.

Situace se nezlepšila ani v Burnley. V září tohoto roku popíjel v jednom z barů a následně jej napadla skupina mužů. Drinkwater si u toho vážně zranil kotník a hostování v Burnley pro něj skončilo.

Anglický záložník se tak vrátil na Stamford Bridge, ovšem jen na skok. Chelsea se dohodla na hostování hráče s Aston Villou, zároveň bude hradit část mzdy svého kmenového hráče.

Devětadvacetiletý středopolař momentálně podstupuje zdravotní prohlídky a následně by měl být jmenován novou posilou. Do středečního semifinále Carabao Cupu proti Leicesteru ještě nezasáhne, premiéra jej ale nejspíše čeká o víkendu, kdy se Aston Villa utká s Manchesterem City.

V základní sestavě by Danny Drinkwater měl nahradit Johna McGinna, který bude kvůli zraněnému kotníku chybět až do března.