Pedro by dal vše za návrat do Barcelony, pravděpodobně jej ale čeká MLS

Pedro po sezóně s největší pravděpodobností opustí Chelsea. Zájem o něj nyní mají již dva anglické kluby, sám Pedro by dal vše za návrat do Barcelony. Jeho další angažmá ale zřejmě bude v Major League Soccer.

Pedro by dal vše za návrat do Barcelony, pravděpodobně jej ale čeká MLS

Po sezóně bude Pedro bez smlouvy a v nedávném rozhovoru pro L'Esportiu uvedl, že byl dal vše za návrat do Barcelony. "Pokud mi Barcelona zavolá...dal bych za to všechno. Chvíli se zdálo, že bych se mohl vrátit. Ale dveře se rychle zavřely. A nyní nevím, co se mnou bude," prohlásil.

V Anglii o španělského křídelníka zájem je, podle The Daily Telegraph o něj stojí Aston Villa a zájem má taktéž West Ham. "Podepsat West Hamu? Nevím, uvidíme. Je ale jasné, že se chci i nadále fotbalem bavit," podotkl Pedro. 

Další zájem je z Turecka, podle dnešní zprávy deníku Marca se ovšem Pedro po sezóně přesune do Major League Soccer. Stát o něj má Inter Miami, tedy nový klub Davida Beckhama.

Do úvahy poté připadá i New York City, který uvažuje o tom, že si dvaatřicetiletého záložníka pořídí po sezóně jako volného hráče.