Fabinho je mimo hru do konce roku, Klopp hledá řešení

Jürgen Klopp řeší velkou nepříjemnost. Klíčový defenzivní záložník Fabinho má poškozené vazy v kotníku a v letošním roce dohrál. 

Fabinho je mimo hru do konce roku, Klopp hledá řešení

Fabinho si zranění přivodil v úvodu utkání Ligy mistrů proti Neapoli a lékařský tým Reds už zná rozsah zranění. Brazilec má poškozené vazy v kotníku a letos se již na trávníku neobjeví.

Podle informací SkySports může být Fabinho mimo hru až do konce ledna, zmeškal by tak hned čtrnáct zápasů. V posledních měsících je přitom tento defenzivní středopolař klíčovým hráčem Reds.

"Samozřejmě jsou to špatné zprávy. Není na tom nic dobrého. Vypadá to, že se nezapojí do vánočního programu. Bude to zřejmě chvíli trvat," prohlásil na páteční tiskové konferenci manažer Jürgen Klopp, jenž nyní hledá řešení této nepříjemné situace.

"Musíme ho nahradit. A můžeme jej nahradit. Hráli jsme bez něj v několika zápasech a hráli jsme dobře. Je to v pořádku. Nyní je nejdůležitější, aby dělal správné věci a byl co nejdříve zpět. Do té doby musíme najít řešení. Nejsme ale jediný tým, který má zraněné," doplňoval Klopp.

Fabinho zcela jistě vynechá rozhodující zápas v boji o postup do osmifinále Ligy mistrů, na tribuně bude sedět i v zápasech proti Evertonu či Leicesteru. Zároveň si nezahraje na MS klubů a pokud by byl mimo hru až do konce ledna, bude scházet v klíčových zápasech proti Tottenhamu a Manchesteru United.