Liverpool znovu nemá nic jistého, navíc přišel o Fabinha

Liverpool doma jen remizoval s Neapolí a stále nemá jistý postup do vyřazovací fáze Ligy mistrů. Lídr anglické ligy navíc přišel o svůj klenot, nepříjemně se zranil defenzivní záložník Fabinho. 

Liverpool znovu nemá nic jistého, navíc přišel o Fabinha

Ve 14. minutě střetnutí mezi Liverpoolem a Neapolí došlo k souboji mezi Dejanem Lovrenem a Hirvingem Lozanem. Zraněním to ale odnesl Fabinho, kterému hostující útočník přisedl nohu.

Po dlouhém ošetřování musel klíčový hráč Reds odstoupit a manažer Jürgen Klopp má nyní velké obavy. "Největší věcí je zranění Fabinha, to je masivní," hlesl Klopp. "Je zatím brzy, ale všichni doufáme, že to není příliš vážné. Je to nicméně docela bolestivé, neboť je to v oblasti kolem kotníku, kde je bolest velmi nepříjemná," přidával informace německý manažer.

"Nechci říkat, co očekávám, protože doufám, že to nebude vážné," uvedl na otázku anglického redaktora, jak závažné by zranění mohlo být.

Fabinho po příchodu do Liverpoolu měl potíže s aklimatizací, nyní je ale nepostradatelnou součástí zálohy Reds. Proti Brightonu jej Klopp zcela jistě nevyužije, doufá nicméně v návrat Brazilce pro Merseyside derby.

Co se Liverpoolu týče, po remíze s Neapolí stále nemá jistý postup ze skupiny. A pokud Salcburk v závěrečném kole anglického lídra porazí a Neapol zdolá Genk, bude Liverpool na jaře bez možnosti obhájit evropské prvenství.