Lampard řeší problém. Jak je na tom zraněný Abraham?

Chelsea by v následujících týdnech mohla postrádat útočníka Tammyho Abrahama, jenž si v první půli utkání Ligy mistrů proti Valencii poranil kyčel. 

Lampard řeší problém. Jak je na tom zraněný Abraham?

Těsně před koncem prvního poločasu utkání Ligy mistrů proti Valencii inkasoval útočník Tammy Abraham tvrdý zásah kolenem do kyčle a z utkání musel odstoupit.

Záběry na zraněného anglického útočníka nebyly vůbec příjemné, Abraham téměř nemohl chodit a nakonec se sesunul dolů. V první chvíli tak měl dvaadvacetiletý útočník pořádný strach.

"Je to mnohem lepší, než když se to stalo. V té chvíli jsem se bál nejhoršího, ale v útrobách stadionu už to bylo mnohem lepší," prohlásil po utkání Abraham.

"Byl jsem schopen chodit a pohybovat se. Takže jsem vděčný a doufejme, že to nebude na dlouho. Budu mít sken, ale doufejme, že je to jen modřina. Bylo to kolenem do oblasti kyčle, takže snad to nebude příliš vážné," věří Abraham.

Více informací neposkytl ani manažer Blues Frank Lampard. "V půli jsem slyšel, že to byl tvrdý úder. Ale také to, že to nebylo tak závažné. To je vše, co vím," uvedl Lampard na pozápasové tiskové konferenci.