Arsenal už zná jméno potenciálního nástupce Emeryho

Důvěryhodná stanice BBC oznámila, že vedení severolondýnského celku již monitoruje potenciálního nástupce, který by se v případě dalšího blízkého neúspěchu na hřišti měl chopit horkého trenérského křesla Gunners.

Arsenal už zná jméno potenciálního nástupce Emeryho

Unai Emery přišel do Arsenalu z bohatého PSG, ještě předtím se však proslavil svými výkony v rámci Evropské ligy v Seville. Předchozí dvě štace by se i z hlediska dosažených trofejí dala označit za úspěšná, kdežto v Premier League španělskému kormidelníkovi zatím pšenka nekvete.

Když Arsenal vstupoval do této sezony, určitě měl vyšší očekávání, než na které poukazuje současná ligová tabulka. Kanonýři se nachází na osmém místě s tím, že na čtvrtou Chelsea jim schází osm bodů. Na první místo to je dokonce bodů devatenáct.

Vzhledem k fiasku, za jaký se tento ročník určitě dá považovat, se vedení Gunners rozhodlo jednat a připravit si náhradní řešení. Tím se podle BBC stal současný lodivod Wolverhamptonu Nuno Espirito Santo, jehož mužstvo se probojovalo na pátou pozici.

Jak se zástupci Wolves nechali slyšet, cílem klubu pro tento ročník není jen Evropská liga, oni míří ještě výše, aby se už od příštího roku mohlo pomýšlet na titul. Zní to až neuvěřitelně, ale v Anglii nám roste další konkurence a teď je jenom otázkou, jestli její součástí bude portugalský kouč Nuno Espirito. Zdali upřednostní slibný projekt, jenž si sám buduje, před zatím potápějící se lodí. Velkou roli může hrát nabízená částka.