Vzpoura v Neapoli? Robertson ví, že dnes to bude další náročný zápas

Liverpool a Neapol, tyto dva celky se potkaly v základní skupině Ligy mistrů již loni. Tehdy slavil postup a nakonec i titul anglický celek, nyní si chce ale postup mezi nejlepších šestnáct zajistit i Neapol. 

Vzpoura v Neapoli? Robertson ví, že dnes to bude další náročný zápas

Loni o postupujícím rozhodl poslední duel ve skupině. Liverpool gólem Mo Salaha porazil Neapol 1:0 a právě přes italský celek si zajistil postup do osmifinále.

Neapol tak nyní touží po odvetě, první vzájemný zápas zvládla, ovšem nyní potřebuje další vítězství. Neapoli se ovšem nedaří a v týmu panují velké neshody. 

Andy Robertson nicméně na tiskové konferenci uvedl, že si je jist stoprocentním nasazením všech hráčů Partenopei. "O tom, co se v Neapoli děje, jsem toho moc nečetl. Ale v posledních několika dnech jsem na to byl upozorněn. Mají před sebou práci, chtějí se dostat do TOP 16 a dnešní dobrý výsledek by jim to umožnil. Myslím, že na to již zapomněli a dnes budou hrát všichni za tým. V minulé sezóně jsme jim v postupu zabránili a tak se budou chtít pomstít," myslí si Robertson.

"Myslím, že jejich manažer je velmi dobrý. Mají špičkové hráče a víme, že zahrozit u nich může každý. Bude to znovu těsný zápas, ale doufám, že předvedeme výkon, na který budeme hrdí a získáme všechny tři velmi důležité body," doplňoval anglický obránce.

Andy Robertson měl v poslední době potíže s kotníkem a stoprocentně v pořádku stále není. "Můj kotník je lepší, zápas zvládnu, ale je to stále trochu bolestivé," dodal.