Bude hledat Arsenal dalšího kapitána? Aubameyanga lákají do Španělska

Tento týden byl Pierre-Emerick Aubameyang jmenován novým kapitánem Arsenalu. Již brzy by ale Londýn mohl opustit, zájem je o něj ve Španělsku. 

Bude hledat Arsenal dalšího kapitána? Aubameyanga lákají do Španělska

Pierre-Emerick Aubameyang převzal kapitánskou pásku po Granitu Xhakovi a dnes jej na půdě Leicesteru čeká oficiální premiéra. Již brzy by ale gabonský útočník mohl odejít.

Podle španělských médií totiž o něj stojí dva španělské velkokluby, konkrétně Real Madrid a Barcelona. Deník El Desmarque uvádí, že Arsenal je dokonce ochoten naslouchat nabídkám, jelikož Aubameyang dosud neprodloužil kontrakt, jenž mu vyprší v létě roku 2021.

Madridský gigant je údajně ochoten za Aubameyanga zaplatit 70 milionů eur, do hry navíc může vložit Isca či Garetha Balea. O zájmu Barcelony se zmiňuje server El Chiringuito.

Dle něj si katalánský celek vyhlédl gabonského střelce jako náhradu za Luise Suáreze, který by mohl po sezóně zamířit mimo Evropu. Dodejme, že třicetiletý útočník od svého příchodu do Londýna nastřílel v dresu Gunners 50 branek a osmasedmdesáti duelech.