Alf-Inge Haaland: Syn chce hrát v Premier League

Bývalý obránce Leedsu United či Manchesteru City Alf-Inge Haaland prohlásil, že jeho syn, jenž je momentálně nejlepším střelcem Ligy mistrů, chce v budoucnu hrát v Anglii. Pár let si ale ještě prý budeme muset počkat. 

Alf-Inge Haaland: Syn chce hrát v Premier League

Zdá se, že Real Madrid, Juventus a Neapol mohou na Erlinga Brauta Haalanda zapomenout. Již dříve se mladý útočník nechal slyšet, že by rád nastupoval v Premier League za Leeds United.

Nyní s podobnou informací přišel jeho otec, bývalý obránce Nottinghamu Forest, Leedsu United a Manchesteru City Alf-Inge Haaland. Ten hrál v Anglii deset let a podobnou kariéru čeká i u svého syna.

"Byl fanouškem Leedsu i Nottinghamu Forest. Očividně mě následoval, ale to je to, co ve svém mládí děláte," uvedl Alf-Inge pro talkSPORT.

 

"Je jiný být fanouškem a být v klubu zaměstnán. Narodil se ale v Leedsu. V jedné fázi své kariéry by chtěl hrát v Premier League, ale uvidíme, kdy se to stane. Je to velmi tvrdá liga," tvrdí Alf-Inge s tím, že si jeho syn na změnu angažmá ještě počká.

"Nevíme, kdy odejde do Anglie. Nyní je v Salcburku, fantastickém klubu hrajícím Ligu mistrů, takže nikam nespěcháme," doplnil o momentálně nejlepším střelci Ligy mistrů Alf-Inge. Zájem o něj projevil Liverpool a krouží okolo něj i Manchester United.