Rozhodnuto, Liverpool odehraje dva zápasy během dvou dnů

Liverpool se dohodl s vedením anglické fotbalové ligy a čtvrtfinálový duel Carabao Cupu proti Aston Ville odehraje. To ale znamená, že během dvou dnů odehraje dva duely. 

Rozhodnuto, Liverpool odehraje dva zápasy během dvou dnů

6912 kilometrů. Tak daleko je to od Aston Villy do Kataru, kde má Liverpool o den později, tedy 18. prosince, odehrát semifinále mistrovství světa klubů. Klub se nicméně dohodl s vedením anglické ligy a oba zápasy odehraje.

Je ale zcela jasné, že utkání absolvují rozdílné jedenáctky. Manažer Jürgen Klopp tak brzy bude řešit nepříjemné starosti. "Není to ideální scénář, ale toto řešení je v zájmu všech," uvedl klub ve svém prohlášení.

Zdá se ale, že Klopp tímto řešením nadšen není. Již dříve uvedl, že pokud se nenajde vhodný termín pro duel poháru, Liverpool jej hrát nebude. "FIFA nám nařizuje, kdy hrát mistrovství světa klubů, vedení ligy poté, kdy máme hrát ligu. Obětí ale nebudeme. Pokud se nenajde vhodný termín, hrát nebudeme," prohlásil nedávno Klopp.

Jisté naopak stále není, zda Jürgen Klopp povede oba týmy. Z hlediska obrovské vzdálenosti je ale pravděpodobné, že Klopp odletí s týmem do Dauhá. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Good luck with that, Liverpool