Zámožní šejkové se umí rozšoupnout: O kterých hráčích uvažuje PSG na přestupovém trhu?

Nadvláda Paris Saint-Germain ve Francii o pět nabírá na obrátkách. Po jedenácti kolech má zámožný klub z tamní metropole na druhého náskok již osm bodů. Svěřenci kouče Thomase Tuchela chtějí svou sílu potvrdit dalším titulem v Ligue 1, ale také prolomit dlouholetou smůlu v Lize mistrů. Kádr plný hvězd je třeba vhodně doplňovat, proto se již nyní hovoří o možných jménech, které by současnou kabinu posílily. O kom se v Evropě špitá?

Zámožní šejkové se umí rozšoupnout: O kterých hráčích uvažuje PSG na přestupovém trhu?

3) Mauro Icardi

Na San Siru byl tento argentinský ostrostřelec nejprve klíčovým vůdcem s kapitánskou páskou, ale poté i nechtěným padouchem. Nový kouč Antonio Conte mu dal jasně najevo, že s ním už nadále nepočítá a hodlal je prodat. Nakonec došlo jen na hostování, na které si Icardi ale nemůže stěžovat.

I přes velkou konkurenci v týmu v podobě Neymara, Mbappého či Cavaniho se Icardi dokáže prosadit a v pěti zápasech dokázal zaznamenat šest branek, čímž trenérovi zamotal hlavu. V dobrém rozpoložení je i samotný hráč, který cítí, že by se mohl dočkat i trvalého podpisu. Vše bude záležet po sezóně, kdy se bude ohlížet na uplynulé měsíce a výsledky, potažmo cenné trofeje.