Kane byl nadšený výkonem Kohoutů, nyní burcuje své kolegy pro šlágr s lídrem

Vítězství proti Bělehradu ve včerejším utkání Ligy mistrů považuje Harry Kane za odrazový můstek pro následující duely. Už v neděli přitom Kohouti zajíždějí na Anfield Road. 

Kane byl nadšený výkonem Kohoutů, nyní burcuje své kolegy pro šlágr s lídrem

Doma v lize nedokázal porazit Watford, v Lize mistrů proti Bělehradu se ale zvedl. Tottenham nasázel svému soupeři pět branek a po téměř bezchybném výkonu konečně mohl oslavit vítězství.

Dvakrát se trefil Heung-Min Son, jednu branku přidal Erik Lamela a dvěma zásahy se prezentoval taktéž kapitán Harry Kane. Ten byl výkonem Kohoutů nadšen a v pozápasovém rozhovoru tak mluvil pouze v superlativech.

"Přesně tohle jsme potřebovali. Byl to skvělý výkon se spoustou energie. Dali jsme mnoho branek a udrželi čisté konto. Byla to téměř perfektní noc. Nyní se ale nemůžeme zastavit. Je to hra, od které jsme vítězství očekávali," prohlásil Kane. Podle něj může být včerejší duel odrazovým můstkem pro následující zápasy.

A především pro nedělní šlágr 10. kola Premier League, Tottenham totiž zajíždí na půdu prvního Liverpoolu. "V neděli máme velmi těžký zápas a doufáme, že si dynamiku z tohoto utkání přeneseme. Bude to těžké. Liverpool zahájil sezónu velmi dobře a my musíme předvést podobný výkon tomu úternímu," pokračoval anglický útočník.

"Nedařilo se nám z nějakého důvodu, ale to je součást hry. Musíme to překonat a tento výkon nám k tomu pomůže. Nyní už je to ale o dalším utkání," burcoval své spoluhráče Kane.