Bílý balet nabídne za Eriksena dvě hráčské kompenzace

Real Madrid si půjde tvrdě za svým. Při odstavení turínského Juventusu má v plánu již v lednu nabídnout za Christiana Eriksena. Využít k tomu přitom chce hned dva hráče.

Bílý balet nabídne za Eriksena dvě hráčské kompenzace

O Christiana Eriksena má obrovský zájem Juventus. Ten by si rád počkal až do léta, kdy bude dánský záložník k mání zcela zdarma. Samozřejmě ale, že Tottenham se bude chtít Dána zbavit již v lednu.

A podle všech informací dostane velkou příležitost. Tu mu konkrétně dá Real Madrid, který kromě finanční kompenzace nabídne Kohoutům i dva hráče.

Prvním z nich je Isco, o kterého se Kohouti již dříve zajímali. Španělský středopolař nedostává v posledních měsících dostatek herního prostoru a se svou situací je značně nespokojen. Zinedine Zidane musel podle španělského El Confidencial dokonce Isca uklidňovat s tím, že je v jeho plánech.

Isco nicméně Real Madrid chce opustit a Zidane by tak tohoto faktu nakonec mohl využít. Do Tottenhamu by poté Bílý balet mohl poslat i útočníka Mariana Díaze.

Ten byl s odchodem z Realu spojen už v létě, zájem měl Real Betis a taktéž Monako. Bývalý hráč Lyonu taktéž nehraje, v útoku je upřednostňováno duo Karim Benzema - Lula Jovič. Problémem nicméně může být fakt, že ročně pětadvacetiletý forvard pobírá 5 milionů eur.