O Girouda už je zájem, Lampard s ním bude jednat

Olivier Giroud by již v lednu mohl změnit své působiště, zájem o něj jeví několik klubů. Manažer Frank Lampard nyní plánuje s francouzským útočníkem schůzku. 

O Girouda už je zájem, Lampard s ním bude jednat

Ani letos se Olivier Giroud v Premier League neobjevuje v základní sestavě Chelsea a trpělivost už mu pomalu dochází. Francouzský útočník již delší dobu uvažuje o své budoucnosti a v zimě bude chtít pravděpodobně odejít.

Tomu se ale snaží zabránit Frank Lampard. Ten preferuje systém s jedním hrotovým útočníkem a tuto pozici si svými výkony předplatil Tammy Abraham.

GIroud nastupuje sporadicky, v lize letos odehrál jen 101 minut. Legendární anglický záložník ale o spolehlivého hráče přijít nechce a na blížící se schůzce se jej pokusí přemluvit k setrvání v klubu.

Zájemců se nicméně hrne čím dál více. Giroud by mohl zamířit do Major League Soccer, stojí o něj New York City a Vancouver Whitecaps. V Itálii jej pozorně sleduje kouč Interu Antonio Conte a nejvážnějším kandidátem na jeho zisk je momentálně Crystal Palace.

Giroud by s tímto celkem mohl zabojovat o evropské poháry a navíc by se nemusel stěhovat. Jednou z variant je i případné půlroční hostování.