Ceballosovi se v Londýně zalíbilo, rád by v Arsenalu zůstal natrvalo

Dani Ceballos si Londýn poměrně brzy oblíbil a v Arsenalu prožívá o poznání lepší období své kariéry než v Realu Madrid. Španělský středopolař by tak chtěl zůstat u Gunners natrvalo. 

Ceballosovi se v Londýně zalíbilo, rád by v Arsenalu zůstal natrvalo

Ještě před dvěma týdny hovořil Dani Ceballos o tom, že se v létě chce vrátit do Madridu a zabojovat o základní sestavu v madridském Realu. "O přestupu jsem neuvažoval. Mým cílem zůstává uspět v Realu, chci si vybojovat svůj sen," podotkl Ceballos pro španělská média.

Z dosud nezjištěných důvodů ale Ceballos svůj názor brzy změnil. V Londýně se mu líbí a rád by v něm zůstal natrvalo. Dokonce měl o svém přestupu jednat s prezidentem Bílého baletu Florentinem Pérezem.

Ve smlouvě Ceballos údajně nemá opci na trvalý přesun, možnost přestupu ale existuje. Momentálně by si Bílý balet za hráče představoval minimálně 35 milionů eur.

Třiadvacetiletého záložníka přitom Real před dvěma lety přivedl z Betisu za pouhých 13 milionů eur. V dresu Bílého baletu odehrál celkem 59 utkání, většinu ale jen z lavičky, a tak podle očekávání v létě změnil dres. Zatím na sezónu, brzy tomu ale může být jinak.