Pochettino znovu otočil: Hráčům důvěřuji, musíme být ale připraveni na leden

Tottenham znovu doma nezvítězil a fanouškům Kohoutů začíná docházet trpělivost. Mauricio Pochettino po nich žádá čas, svým hráčům nadále věří, zároveň už ale hovoří o zimním přestupovém období. 

Pochettino znovu otočil: Hráčům důvěřuji, musíme být ale připraveni na leden

Tottenham neporazil doma ani Watford a dnes se může propadnout až na osmou pozici. Fanouškům Spurs už pomalu dochází trpělivost, manažer Mauricio Pochettino má nicméně nadále plnou důvěru ve své hráče.

Na druhou stranu opět otočil a dodal, že vedení musí být připraveno na lednové přestupové okno. "Nebudeme mít žádnou výhodu, když budeme nyní mluvit o lednu. Je to daleko, máme před sebou ještě mnoho zápasů. Klub ale musí být připraven a přemýšlet, zda něco potřebujeme," uvedl na tiskové konferenci Pochettino.

"Pokud vedení nikoho nepřivede, budeme pokračovat. S týmem jsem spokojen a s hráči také. Momentálně nevím, co se v lednu stane. Pokud vyhrajeme všechny zápasy, budeme muset něco dělat? Ale pokud někoho potřebovat budeme, musíme jednat. Nyní hlavně musíme převzít odpovědnost," má jasno argentinský manažer.

Ten nyní svůj tým připravuje na úterní duel Ligy mistrů proti Bělehradu. "Musíme poskytnout hráčům klid, musíme se zotavit do úterý, protože bude důležité vyhrát a znovu vybudovat důěru. Bude to ale těžké, protože Ligy mistrů je vždy těžká," uzavřel Pochettino pozápasovou tiskovku.