Bude Salah připraven? Rozhodne se na poslední chvíli

Podobně jako Paul Pogba i Mo Salah přes reprezentační pauzu léčil bolavý kotník. Zatímco ale Francouz do dnešního šlágru zcela jistě nenastoupí, u kanonýra Reds šance existuje. 

Bude Salah připraven? Rozhodne se na poslední chvíli

Zdá se, že v dnešním šlágru proti Rudým ďáblům bude v brance Liverpoolu uzdravený Alisson Becker. U dalších dvou hráčů, kteří byli v průběhu reprezentační pauzy na marodce, se uvidí.

Mimo hru byli Joël Matip (konkrétně od utkání se Sheffieldem United) a také Mohamed Salah, kterému v posledním utkání před repre pauzou nepříjemně atakoval kotník Hamza Choudhury.

V rozhovoru pro Sky Sports News manažer Reds Jürgen Klopp neprozradil, zda toto duo uvidíme v základní sestavě. "Alisson vypadá naprosto v pořádku, u dalších uvidíme. Máme před sebou ještě dva tréninky," prozradil Klopp.

"Uvidíme, jak se s touto situací vypořádáme. Zatím je vše dobré, ale máme ještě dva tréninky před sebou. Budeme se rozhodovat na poslední chvíli," dodal německý manažer.

Pokud by chyběl kamerunský stoper, jeho místo by pravděpodobně zaujal Dejan Lovren, jenž odehrál dobré střetnutí proti Leicesteru. V ofenzivě se poté rýsuje šance pro Divocka Origiho.