United uvažují o Canovi. Stará dáma chce ale zatím příliš

Manchester United uvažuje i o posílení zálohy, neboť v lednu dost možná přijde o Nemanju Matiče. Na Ostrovy by se tak mohl vrátit německý středopolař Emre Can. 

United uvažují o Canovi. Stará dáma chce ale zatím příliš

Emre Can před rokem a půl prchl zadarmo do Juventusu. Tam chtěl usilovat o triumf v Lize mistrů, ten mu ale unikl. Místo toho se radoval jeho bývalý zaměstnavatel.

Německý středopolař navíc nyní neprožívá lehké období. Maurizio Sarri s ním příliš nepočítá, navíc jej nezařadil do týmu pro Ligu mistrů. A to Cana pořádně rozezlilo. 

"Skutečnost, že nejsem v týmu pro Ligu mistrů, je pro mě nesmírně šokující. Hlavně proto, že jsem minulý týden slyšel něco jiného. Mluvil jsem v létě s dalšími kluby a jednou z podmínek, kvůli kterým jsem zůstal, bylo být v týmu pro tuto soutěž. Pak mi zavolali a v rozhovoru, který netrval ani minutu, mi řekli, že v kádru nejsem. Ani mi nic nevysvětlili," uvedl již v září Emre Can.

"Zlobím se a zuřím. Nebyli ke mně upřímní. Kdybych o tom věděl dříve, v Juventusu bych nezůstal," dodal Can. Německý středopolař tak v Turíně nyní nehraje a uvažuje o své budoucnosti. A o Canovi uvažují v Manchesteru United.

Je totiž pravděpodobné, že v lednu Rudí ďáblové přijdou o Nemanju Matiče, který má namířeno do milánského Interu. Ole Gunnar Solskjaer již dříve přiznal, že posily se v lednu zcela jistě budou hodit.

"Leden je obtížný. Ale pokud budou k dispozici hráči za správnou cenu, určitě nakoupíme. Mohou tam být někteří zkušení hráč, kteří nám mohou pomoci. A mohou pomoci mladším hráčům. To by určitě stálo za to," nechal se slyšet Solskjaer.

V současné chvíli ale Juventus požaduje za Cana 35 milionů liber. A to je cena, kterou United za hráče bez pravidelného herního vytížení určitě utrácet nebudou.