Allegri odpovídá na spekulace spojující ho s Manchesterem United a Tottenhamem

Bývalý kormidelník Juventusu byl v době své fotbalové pauzy zachycen novináři, které zajímalo, za jak dlouho by se mohl vrátit k trénování. Jeho odpověď se s tou poslední dosti lišila.

Allegri odpovídá na spekulace spojující ho s Manchesterem United a Tottenhamem

Původním záměrem Massimiliana Allegriho bylo, že si dá roční pauzu, po níž zváží všechny možné nabídky. Situace v rámci Premier League by ho však mohla donutit změnit názor o něco dříve.

„Stále se mi nedaří mluvit plynule anglicky, ale učím se. To je to, co teď dělám,“ přiznával úspěšný dvaapadesátiletý Ital, což už samo o sobě napovídalo něco o budoucích plánech. 

O nového kouče by v Anglii mohl usilovat Manchester United a zároveň i Tottenham. Oba kluby jsou úzce spjati právě s Allegrim, který odmítl prozradit, zdali je s nějakým konkrétním celkem již nyní v kontaktu.

Co se však Massimiliano odkrýt nebál, to je spojení jeho a útočníka Maria Mandžukiče.

„Trenér se vždy musí zajímat o to, co mu jednotliví hráči mohou nabídnout. V tomto ohledu je pro mě Mario velmi speciální. Způsob, jakým hraje, mi dává spoustu možností, jak si přizpůsobit taktiku,“ osvětloval.

A právě o Mandžukiče by se v zimním přestupovém období mohli zajímat Rudí ďáblové. Pokud se spekulace naplní, Allegri by preferoval nejspíše tuto destinaci.