Arsenal má v merku další odložené zboží ze San Bernabéu. Co však straší Emeryho?

Zimní přestupové okno se blíží každým dnem. Na Ostrovech, stejně jako ve zbytku Evropy, se již nemohou dočkat možnosti posílit své řady o nové kreativní tváře. Nabídne se také možnost zbavit se nepotřebných akvizic. Nejinak tomu bude na Emirates Stadium. Gunners během podzimu pálí děravá obrana, ale podle některých španělských médií chce tamní kouč Unai Emery lanařit do kabiny další tvář ze San Bernabéu.

Arsenal má v merku další odložené zboží ze San Bernabéu. Co však straší Emeryho?

Arsenal loupil v těchto vodách již během léta, kdy si na rok zapůjčil Daniho Ceballose. Nyní ale prahne po další tváři, kterou by rád ukořistil natrvalo. Emery má v plánu ještě zvýšit ofenzivní sílu a nespokojí se jen s tím, že před novou sezónou získal z Francie Nicolase Pépeho. Do svých plánů také zahrnul produkty z mládežnické akademie, i když se Reiss Nelson a Bukaya Sako teprve mezi dospělými rozkoukávají.

Londýnský obr by rád získal křídlo Lucase Vazqueze a proslýchá se, že by na to mohlo stačit 20 milionů eur. Je však třeba rychle jednat, neboť podobný zájem mají i AS Řím a Bayer Leverkusen. Španělský reprezentant v nové sezóně o dehrál za Real pouhé čtyři duely a je jasné, že se mu při současné konstelaci v Madridu příliš chtít setrvávat nebude.

Samotný hráč už vyjádřil frustraci nad svým herním vytížením. I kdyby chtěl bojovat o přízeň trenéra, tak registruje fakt, že Zinedine Zidane dává přednost mladíkům Rodrygovi a Vinicius Juniorovi. Teď je tedy na tahu Emery, který se však zdráhá jednat, neboť si moc dobře pamatuje, jak mu vyšlo v lednu hostování Denise Suáreze z Barcelony.