Messi: Nikdy jsem nechtěl Barcelonu opustit

Lionel Messi a Barcelona? Toto spojení platí již celou řadu let a nevypadá to, že by se mělo někdy rozpojit. Podle všeho k tomu ani nebyla v minulosti příležitost, jak nyní sám argentinský reprezentant prozradil.

Messi: Nikdy jsem nechtěl Barcelonu opustit

Přitom o Messiho odchodu z Nou Campu se již párkrát hovořilo. Především v době, kdy hvězdný forvard požadoval po vedení novou smlouvu. Tu vždy nakonec dostal, takže nebylo třeba učinit další kroky… Jeho budoucnost se řešila i v roce 2013, kdy měl problémy s daněmi, ale i tohle Barcelona se svým klenotem ustála.

„Nikdy jsem nechtěl opustit nejlepší klub na světě,“ prozradil dvaatřicetiletý kanonýr a držitel celé řady rekordů včetně šesti Zlatých kopaček.

„Postupem času jsem si uvědomil, že ani nemůžu odejít. Samozřejmě přijde den, kdy si řeknu, že už toho bylo dost, ale zatím tomu tak není. V tuto chvíli se cítím dobře a chci pokračovat,“ řekl pro Gazzetta dello Sport a fanoušci Blaugranas jásají nadšením.

Messi tak nemá potřebu čelit dalším výzvám jako jeho dlouholetý sok Cristiano Ronaldo, který zářil v Manchesteru United, Realu Madrid a nyní rozdává radost v Juventusu Turín.

„Oba dva hledáme výzvy, které nás uspokojí. Já nikdy neměl potřebu odcházet z Barcelony. Užívám si tu vše od fotbalu až po město,“ uzavřel.