Budou si chtít v Mnichově ponechat Perišiče? Po slovech šěfa Bayernu jsme moudřejší...

Chorvatský vicemistr světa Ivan Perišič byl v létě zapůjčen do Bayernu Mnichov, který si ho po dohodě s Interem pojistil až do konce sezony 2019/2020.

Budou si chtít v Mnichově ponechat Perišiče? Po slovech šěfa Bayernu jsme moudřejší...

Bývalá hvězda Wolfsburgu či Borussie Dortmund by se však nakonec mohla v bundeslize zdržet déle. Stačí, když bavorský obr z Allianz Areny využije svou opci a zkušeného záložníka ze stadionu Giuseppe Meazzy vykoupí.

Zatím to vypadá, že by to mohlo být na dobré cestě. "Nevylučuji to. Měl dobrý úvod ročníku. S Interem máme dohodu, na toto téma se budeme bavit později a probereme to také s hráčem," ozřejmil předseda představenstva Bayernu Karl-Heinz Rummenigge, jehož slova vyšla na sport.sk.

"Přivedli jsme ho kvůli tomu, aby hrával. Když nastoupil, zahrál dobře a dal i pár branek. Kingsley Coman a Serge Gnabry na chvíli explodují, ale Ivan podává konstantní výkony a dobrý je vždy," chválil třicetiletého Chorvata mnichovský funkcionář.

Mnichovská čísla bývalého hráče Brugg, Sochaux či Roeselare jsou zatím následující - šest zápasů, 2 branky a 2 asistence.

Také proto by ho rádi získali natrvalo i fanoušci momentálně třetího týmu tabulky, který se v sobotu představí na půdě Augsburgu a bude napravovat nedávné domácí zaváhání s Hoffenheimem.