Vychází Hattrick Speciál „Slavia - Barcelona“ s plakáty i s největším interview s Trpišovským!

Nejnovější číslo papírového Hattricku je v prodeji již od čtvrtka 17. října 2019 a to formou speciálu k velmi očekávanému a ostře sledovanému duelu Ligy mistrů mezi Slavií a Barcelonou. A co vše se na stránkách vašeho oblíbeného magazínu servíruje?

Vychází Hattrick Speciál „Slavia - Barcelona“ s plakáty i s největším interview s  Trpišovským!

– NEJVĚTŠÍ PROFILOVÉ INTERVIEW S TRENÉREM SLAVIE JINDŘICHEM TRPIŠOVSKÝM. Kolik bral, když dělal barmana? Proč si půjčil půl milionu od otce? Jak dlouho neviděl na Žižkově výplatu? Jak se dal v Liberci dohromady s Janem Nezmarem? Proč a kdy si oblíbil Borussii Dortmund a Jürgena Kloppa?O čem by si povídali, kdy se setkali? Kdy a proč začal nosit kšiltovku a kdy a proč chodil na hřiště v obleku? Co mu dala Slavia? Proč si přál v Lize mistrů skupinu smrti? Proč byl na milánském San Siru smutný? Proč ho neláká národní tým?  Jaké cizí jazyky (ne)umí? Proč si váží Pavla Vrbu? Proč odmítl nabídky z Ruska a Chorvatska? Kdy konečně udělá ze své přítelkyně paní Trpišovskou?

– 18 PLAKÁTŮ HVĚZD OBOU TÝMŮ (12 hráčů Barcy + 6 slávistů).  DRESECH. Lionel Messi i Tomáš Souček, Luis Suárez i Lukáš Masopust, Antoine Griezmann i Milan Škoda, Ivan Rakitič i Nicolae Stanciu, ArturoVidal i Peter Olayinka, Marc-André ter Stegen i Ondřej Kolář a další.

– 10 TÝMOVÝCH PLAKÁTŮ: všechny týmy FC Barcelona, co vyhrály Ligu mistrů plus současný tým. Slavné mužstvo Slavie z roku 1996, tým, co vyřadil Ajax v roce 2007, mužstvo z kvalifikace Ligy mistrů 2017i současný celek Slavie.

– JAK SLAVIA PORÁŽELA BARCELONU před válkou. I o slavné výhře Slovanu Bratislava v basilejském finále Poháru vítězů pohárů v roce 1969 či o památné letenské výhře Sparty Praha v nultém ročníku Ligy mistrů 1. dubna 1992.

VŠECHNY MESSIHO PARŤÁCI. S kterými slavnými spoluhráči hrála v útoku největší hvězda katalánského klubu v době svého působení v FC Barcelona? Přehled všech útočných formací Lionela Messiho S Henrym, Neymarem, Griezmannem a dalšími.

–  SLÁVISTICKÉ ČTVRTSTOLETÍ JIŘÍHO VRBY. Známý fotbalový televizní komentátor a současný generální sekretář pražské Slavie prožil s klubem červenobílých už 25 let. O tom, jak v Edenu trávil slavné i smutné chvíle. 

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Dvouleté předplatné pak pouze za 1280 korun! Využít můžete rovněž naše SMS předplatné.  Více na predplatne@hattrick.cz a www.casopisyknihy.cz.