Rozpor v Realu: Zidane chce svého krajana, Pérez touží po Eriksenovi

Real Madrid chce v co možná nejbližší době získat dalšího kvalitního středopolaře z Premier League. Zatímco ale kouč Zinedine Zidane chce Paula Pogbu, Florentino Pérez by si rád prosadil Christiana Eriksena. 

Rozpor v Realu: Zidane chce svého krajana, Pérez touží po Eriksenovi

Real Madrid si v létě z Anglie pořídil Edena Hazarda, do zálohy chce ale ještě jednu hvězdu z Premier League. Dlouhodobě se spekuluje o tom, že Bílý balet chce Christiana Eriksena a také Paula Pogbu.

Dovolit si ale zřejmě bude moci jen jednoho. A zatímco trenér Zinedine Zidane chce svého krajana, prezident Realu Florentino Pérez upřednostňuje Christiana Eriksena.

O záložníka Kohoutů se španělský velkoklub zajímal už v roce 2018, tehdy ale stál 150 milionů eur. Letos v létě měl vyjít už jen na 70 milionů eur, přesto Real neposílil. Po sezóně se poté stane Dán volným hráčem a dorazit by tak mohl zcela zdarma. Tottenham se ale zřejmě pokusí Eriksena prodat už v lednu.

Druhou možností je příchod Paula Pogby. Ten by podle svých slov rád získal v kariéře Zlatý míč a všem je více méně jasné, že v Manchesteru United by toho nedosáhl.

V Manchesteru Pogba příliš šťastný není a touží po odchodu. Deník Marca dříve tvrdil, že Pogba je ochoten následovat cestu Edena Hazarda. Pogba byl ochoten projevit trpělivost a nevytvářet tlak ve svém týmu, jeho touha odejít je ale zřejmě silnější.

V létě Manchester United ohodnotil Pogbu na 165 milionů eur, takovou sumu ale Real Madrid uhradit nemohl. Jeho cena se ale také postupně snižuje.