S kým může počítat Solskjaer pro šlágr s Liverpoolem?

Marodka Manchesteru United je stále poměrně vysoká. Reprezentační pauza ale dává Olemu Gunnaru Solskjaerovi čas na to, aby v utkání proti Liverpoolu mohl využít některé uzdravené hráče. 

S kým může počítat Solskjaer pro šlágr s Liverpoolem?

Paul Pogba

Zdá se, že hvězdného francouzského záložníka bude moci Solskjaer využít. Pogba chyběl v pěti z posledních sedmi zápasů kvůli zraněnému kotníku. Kvůli němu si při reprezentační pauze odskočil do Dubaje, teplé podnebí mu má pomoci k tomu, aby proti Liverpoolu nechyběl.

Victor Lindelöf

Proti Alkmaaru odehrál sice plných 90 minut, v utkání si ovšem poranil záda a proti Newcastlu tak nenastoupil. Je ale velmi pravděpodobné, že ve šlágru proti Reds ve stoperské dvojici vedle Harryho Maguirea chybět nebude.

Aaron Wan-Bissaka

Od duelu s Rochdalem je mimo hru kvůli zánětu mandlí. Ole Gunnar Solskjaer na jeho pozici vyzkoušel Diogo Dalota a Ashleyho Younga, po reprezentační pauze ale bude letní posila z Crystal Palace zpět.

Luke Shaw

Od srpna má Luke Shaw problémy se stehenním svalem. V minulém týdnu sice Shaw vynechal zápasy proti Alkmaaru a Newcastlu, s týmem ale již naplno trénoval. A je tak zřejmé, že i levý bek bude Rudým ďáblům k dispozici.

Jesse Lingard

Tah Oleho Gunnara Solskjaera vystřídat Lingarda a dát jej ne zcela zdravého na umělý povrch se rozhodně nevyplatil. Lingard si obnovil zranění a proti Strakám nenastoupil. I on už je ale téměř v pořádku a Liverpool by měl prověřit od první minuty.

Anthony Martial

V úvodních třech zápasech zapsal dvě branky, od 24. srpna ale svému týmu kvůli zranění lýtka chybí. A zdá se, že jako jediný zůstane Anthony Martial na marodce i pro utkání 9. kola s aktuálním lídrem.