Conte si chce z Manchesteru přivést dalšího hráče

V létě kvůli milánskému Interu opustili Manchester United Romelu Lukaku a Alexis Sánchez, v lednu by jej mohl následovat další hvězdný hráč. 

Conte si chce z Manchesteru přivést dalšího hráče

Inter Milán si v létě pořídil Romelua Lukakua a taktéž Alexise Sáncheze. Prvně jmenovaný se zatím Interu vyplácí, gólově už se v Itálii prosadil i chilský křídelník.

Nyní si Antonio Conte dělá zálusk na dalšího hráče Rudých ďáblů, tentokrát chce v lednu posílit o Nemanju Matiče. S informací přišel server FCInterNews.it a podle všech dostupných informací by Inter mohl být úspěšný.

Jednatřicetiletý záložník má totiž napjaté vztahy s manažerem Ole Gunnarem Solskjaerem, navíc mu po této sezóně končí smlouva. V ní má sice opci na další sezónu, ta ale využita zřejmě nebude.

Matič letos nastoupil jen do pěti zápasů a již nyní uvažuje o své budoucnosti. Srb je fascinován myšlenkou zahrát si v nové lize a navíc by se znovu sešel se svým bývalým manažerem z Chelsea.

Mimochodem, Inter Milán cílil na Matiče již před dvěma lety. To se ale srbský defenzivní středopolař rozhodl pro Manchester United, který za něj zaplatil 45 milionů eur.