Juventus má v plánu získat zpět Pogbu, Rudým ďáblům nabídne dva hráče

Juventus chce v letošní sezóně kromě dalšího titulu v Serii A konečně uspět i v Lize mistrů. Pomoci by k tomu měl i Paul Pogba, za kterého Stará dáma nabízí Manchesteru United dvojici nepotřebných. 

Juventus má v plánu získat zpět Pogbu, Rudým ďáblům nabídne dva hráče

Real Madrid podle všech informací už o Paula Pogbu nestojí. Francouzský středopolař ale stále nemá touhu hrát za Rudé ďábly a v lednu bude znovu usilovat o svůj přesun.

Toho chce využít turínský Juventus, který chce kromě dalšího titulu v Serii A konečně uspět v Lize mistrů. Stará dáma chce podle deníku Tuttosport nabídnout za svého bývalého hráče hned dva borce.

Manchester United by se mohl posilnit o útočníka Maria Mandžukiče, jenž je v dlouhodobém hledáčku United. Druhou posilou by poté mohl být Emre Can. Ten do Juventusu dorazil zdarma z Liverpoolu, německý defenzivní záložník se nicméně v Itálii neprosadil.

Po necelých dvou letech by se tak mohl vrátit do Anglie. Kromě toho ale očekávejme, že Juventus za šestadvacetiletého Pogbu i něco zaplatí. V létě roku 2016 totiž Rudí ďáblové uhradili Juventusu 110 milionů eur.