Obrátilo se štěstí opět směrem k Odegaardovi? Jeho formy si všímají i obři na Ostrovech

Norskému talentu je stále teprve dvacet let, přesto o něm ví už několik sezón celý svět. Zázračný mladík byl vykoupen v lednu roku 2015 Realem Madrid, ale ve španělské metropoli se Martin Odegaard nedokázal prosadit. Pravdou je, že ani příliš šancí nedostal a spíše putuje po hostováních. To poslední tráví v barvách Realeu Sociedad a dal jasně najevo, že by nad ním rozhodně ještě nikdo lámat hůl neměl.

Obrátilo se štěstí opět směrem k Odegaardovi? Jeho formy si všímají i obři na Ostrovech

Zapůjčený mladík by se na této adrese nemusel ohřát dlouze. Také se již několik měsíců hovoří o tom, že norský legionář nemá zájem vracet se k Bílému baletu. Záleží tedy na tom, za kolik by jej španělský gigant uvolnil natrvalo. O jeho služby se zajímá hned čtyřlístek ostrovních gigantů, které není radno podceňovat.

Delší dobu monitorují Odegaarda Liverpool, Arsenal či Manchester City. Nyní se o nadějné křídlo zajímají také na Old Trafford. Někdejší tvář Stromsgodsetu upotala pozornost zvučných klubů z anglické Premier League výkony v této sezóně. Real Sociedad si pochvaluje tah půjčit si mladíka, neboť se mu odvděčil již dvěma góly a stejným počtem asistencí.

Odegaard byl před několika lety považován za velký talent, po kterém sáhl právě Real Madrid. Nevýrazná byla také hostování v Nizozemsku, po kterých se již mnozí domnívali, že bude prodán trvale a označen za ztrátového. Hráč byl ale nakonec na jednu sezónu zapůjčen do Realu Sociedad. Smlouva podepsaná 5. července zahrnuje i dodatky, že si jej Bílý balet může kdykoliv stáhnout, ale i možnost prodloužit zápůjčku o další jeden rok.