Klopp si výhru neužil, štve jej zranění Salaha a žlutá pro Choudhuryho

S fanoušky sice slavil důležité vítězství nad Leicesterem, po utkání se nicméně zajímal především o zdravotní stav Mohameda Salaha. Žlutá karta pro střídajícího Choudhuryho jej pořádně štvala. 

Klopp si výhru neužil, štve jej zranění Salaha a žlutá pro Choudhuryho

Liverpool zvládl sedmnáctý ligový zápas v řadě, Jürgen Klopp se ale po zápase zajímal především o zdravotní stav Mohameda Salaha.

Ten nedohrál poté, co jej střídající Hamza Choudhury tvrdě sestřelil. Od arbitra Kavanagha inkasoval jen žlutou kartu, podle Kloppa měl být nicméně ihned vyloučen. 

"Stojím tady a měl bych být šťastný, jak to kluci zvládli, ale nemůžu se dostat přes žlutou kartu Choudhuryho," uvedl Klopp. "Možná měl smůlu s Ritchiem, ale musí se uklidnit. Nemůže jít takhle za hráčem a dostat jen žlutou. Nevím, jak to funguje," dodával a zmínil srpnový zákrok hráče Leicesteru proti záložníkovi Newcastlu, po kterém inkasoval kartu červenou.

"Tři roky v řadě jsme týmem s nejnižším počtem žlutých karet. Takové věci neděláme a zpomalit takhle Mohameda nebylo v pořádku," pravil dále německý manažer. Salah opouštěl Anfield Road v bolestech, momentálně ale není známo, jak dlouho bude mimo hru.

Závěrem se Klopp vyjádřil i k výhře svého týmu, podle něj šlo o zcela zasloužené vítězství. "Vyhráli jsme zápas a zasloužili jsme si to. Byli jsme lepší. Leicester je super tým, byli skvělí 30 minut, ale nebyl to zápas, kde by měl Adrián 30 zákroků nebo podobně," uzavřel.