Pulišič si místo musí zasloužit, zůstává nekompromisní Lampard

Vyšel na téměř 60 milionů liber, přesto v londýnské Chelsea od začátku září nehraje. Christian Pulišič si podle manažera Franka Lamparda musí minuty zasloužit. 

Pulišič si místo musí zasloužit, zůstává nekompromisní Lampard

Christian Pulišič podepsal Chelsea už v zimě, londýnský celek za něj zaplatil téměř 60 milionů liber. V přípravě dvakrát skóroval proti Salcburku, od té doby ale střelecky mlčí.

V úvodních duelech Premier League si připsal tři asistence, od začátku září ale vysedává pouze na lavičce. Naposled hrál v lize 31. srpna, šanci tak dostal alespoň v poháru.

Pulišič nicméně na lavičce rozhodně spokojen není, podle Franka Lamparda si ale minuty na hřišti musí zasloužit. "Pulišič má cenovku. Musí mi ale ukázat na tréninku, že je místa v základní sestavě hoden," prohlásil před nedělním duelem v Southamptonu. Mimochodem, ani do tohoto duelu nebyl Pulišič nasazen od první minuty.

"Musíme brát ohledy na to, že se přestěhoval do nové země a nové ligy. Právě mu bylo jednadvacet let. A tak pokud je někdo nadšený, měl by se uklidnit. Musí dělat svou práci a ukázat, že si zaslouží hrát. Na to se musí zaměřit úplně všichni," má jasno Lampard.

Pulišičovo místo nyní zaujal uzdravený Callum Hudson-Odoi, se kterým je naopak manažer Blues spokojený. "Jsem opravdu nadšený, ale musí pokračovat. Všichni jsme zaměřeni na Pulišiče, ale stejně tak bychom měli sledovat Calluma," dodal Lampard.