Problémy Tottenhamu neutichají, Lloris skončil v nemocnici

Tottenham po debaklu od Bayernu dostal výprask i na půdě Brightonu a čím dál hlasitěji se spekuluje o budoucnosti Mauricia Pochettina. Kohoutům navíc zřejmě na delší dobu vypadne gólmanská jednička Hugo Lloris. 

Problémy Tottenhamu neutichají, Lloris skončil v nemocnici

Běžela 3. minuta utkání, ve kterém chtěl Tottenham reagovat na sedmigólový výprask v Lize mistrů od Bayernu Mnichov, a Kohouti už prohrávali.

Svou hrubkou se o to postarala gólmanská jednička Hugo Lloris, jenž nezachytila centr Pascala Grosse a útočník Neal Maupay už měl snadnou práci. Tottenham nakonec v utkání neskóroval, prohrál vysoko 3:0 a spekulace ohledně propuštění Mauricia Pochettina nabývají na síle.

Hosté se nicméně bojí o svou jedničku. Hugo Lloris totiž při své chybě špatně dopadl na levý kotník, hlavním problém ale přišel posléze. Lloris si v pádu nepříjemně pokroutil paži.

Na pomoc ihned příliš lékaři a Francouz nakonec skončil s kyslíkovou maskou na obličeji. Nyní je Lloris v nemocnici a až podrobná vyšetření ukážou, jak na tom Lloris je.

V poslední době ovšem chyboval Lloris podruhé. V minulém týdnu po své hrubce daroval gól Dannymu Ingsovi, v úterý poté inkasoval již zmíněných sedm branek od Bayernu.